Business Consultant

Hľadáme skúseného vzťahového manažéra so skúsenosťami z bankového SME prostredia. Naším klientom je spločnosť poskytujúca služby v oblasti finančného poradenstva a sprostredkovania.

Pracovná náplň:

  • vytváranie a udržiavanie vzťahov s firemnými klientmi (spoločnosti do 5mil EUR/ročný obrat), externými partnermi a finančnými inštitúciami
  • vytváranie ponuky a realizácia aktívnych obchodov, poskytovanie komplexnej starostlivosti a ponuky produktov a služieb pre firemnú klientelu (oblasť úverov)
  • spolupodieľanie sa a zodpovedanie za plnenie obchodno – finančného plánu
  • profesionálne poradenstvo pre pridelené portfólio klientov
  • pravidelný reporting a akvizičná činnosť v zverenom regióne (BA, TT)
  • identifikácia vhodných potencionálnych zákazníkov a aktívna akvizičná činnosť
  • vypracovanie ponúk a návrhov na schválenie úverových obchodov a koodinácia ich uzatvárania
  • interná komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu v procese akvizície a úverových obchodov
  • konzultačná činnosť pre firemných klientov

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie, ideálne ekonomický smer
  • min. 5 rokov prax na pozícii firemného poradcu (SME) vo finančnej inštitúcii
  • znalosť fiančnej analýzy, účtovných princípov, schopnosť pracovať s finančnými výkazmi
  • výborná znalosť finančných produktov a podnikateľského prostredia

Ostatné požiadavky:

  • profesionálne vystupovanie, vnímavosť a schopnosť analyzovať potreby klienta
  • dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
  • orientácia na dosahovanie cieľov
  • systematický a seriózny prístup k práci

Ostatné podmienky: práca na živnosť, alebo SZČO

Platové podmienky: budú špecifikované na základe skúseností vybraného kandidáta,

cca 2500EUR/mesačne, po zapracovaní bonusové ohodnotenie

Nástupná doba: dohodou

Máte záujem?
Ozvite sa nám cez formulár.