RIADITEĽ HOTELA

Hľadáme profesionála so zmyslom pre kvalitu a detail, ktorý rád pracuje s ľuďmi a vie ich motivovať.

Náplň práce:

  • Koordinácia plánovania a činností spoločnosti- etablovaný hotel s vysokým hodnotením
  • Zabezpečovanie bezchybného chodu prevádzky hotela - ubytovacej aj stravovacej časti
  • Sledovanie konkurencie a nových trendov v oblasti hotelierstva
  • Zodpovednosť za plnenie obchodného a finančného plánu (cenotvorba, dohľad nad pohľadávkami a záväzkami, cash-flow spoločnosti, výkazníctvo a reportovanie)
  • Vedenie tímu od 20 ľudí
  • Business development, budovanie vzťahov s VIP zákazníkmi
  • Zodpovednosť za dodržiavanie právnych predpisov, termínov kontrol a interných štandardov a kvality prevádzky

Kvalifikačné požadavky:

  • Znalosť AJ na úrovni B2 (komunikačná úroveň)
  • Vzdelanie v cestovnom ruchu výhodou
  • Skúseností s riadením reštaurácie, hotela, ubytovacieho zariadenia, medzinárodná skúsenosť výhodou
  • Skúsenosti s vedením ľudí a marketingom
  • Základná znalosť platnej legislatívy

Osobnostné predpoklady:

  • Leader, výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, schopnosť zvládania záťaže

Platové ohodnotenie: od 3000 EUR/mesačne/Brutto

Nástupná doba: dohodou

Máte záujem?
Ozvite sa nám cez formulár.