Senior E-Commerce Manager

Hľadáme Managera rozbehnutého e-shopu s orientáciou na najnovšie trendy.

Náplň práce:

  • Plánovanie, stratégia efektivity a monitorovanie predajného kanála (e-shopu)
  • Zodpovednosť za chod e-shopu (manažment zamestnancov- call centrum + operatíva)
  • Plánovanie marketingových aktivít
  • Koordinácia aktivít online a offline biznisu
  • Poradenstvo a podpora pre Brand Managerov
  • Zodpovednosť za inovácie, optimalizáciu a efektívne fungovanie oddelenia e-shopu, vyhľadávanie nových predajných príležitostí
  • Zodpovednosť za nastavený rozpočet
  • Monitorovanie svetových lídrov a e-shopov konkurencie, implementácia vybraných vlastností s cieľom posunu na svetovú úroveň
  • Zodpovednosť za proces produktového fotenia
  • Zodpovednosť za plynulú spoluprácu s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti (participácia na vývoji e-shopu, retailové oddelenie, logistika, IT oddelenie, Brand management,).
  • Pravidelné porady s manažmentom spoločnosti, vypracovávanie analýz fungovania oddelenia a reportov

Odborné požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa
  • Aktívna znalosť angličtiny slovom a písmom
  • Výborná znalosť a obchodné zručnosti v e-shopovom predaji (znalosť spôsobov, techník, predajných aktivít, orientácia v najnovších trendoch)
  • Skúsenosť s predajom prémiového tovaru cez e-shop

Osobnostné predpoklady:

  • Tímový hráč
  • Sebavedomie, odhodlanie, ťah na bránku, nebojácnosť, myslenie „out of box“
  • Zmysel pre obchodovanie, analytické a logické uvažovanie
  • Organizačné schopnosti

Platové ohodnotenie: cca 3000 EUR/mesačne/Brutto

Nástupná doba: dohodou

Máte záujem?
Ozvite sa nám cez formulár.