SENIOR IT Business Analyst

Hľadáme senior biznis analytika, pre dynamickú práca v nadnárodnej spoločnosti, vo finančnom sektore, kde nie je núdza o inovatívne projekty.

Pracovná náplň:

  • analýza biznis požiadaviek, poradenstvo, návrh riešení a tvorba dokumentov
  • príprava analytických podkladov/dokumentov z pohľadu procesov, metodiky, technických možností a inej dokumentácie
  • kooperácia požiadaviek s manažérmi oddelení
  • účasť na tvorbe a evidencie procesov
  • kontrola spracovania procesnej dokumentácie
  • metodická práca, tvorba príručiek
  • aktualizácia požiadaviek evidencie procesov
  • analýzy, návrhy, zefektívnenie, zlepšovanie procesov celej spoločnosti
  • aktívna komunikácia s “vlastníkmi” procesov a ich optimalizácia
  • aktívne vedenie interných workshopov zameraných na identifikáciu slabších miest v procesoch

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie technického smeru
  • min. 4 ročné skúsenosti na podobnej analytickej pozícií v oblasti vývoja, analýzy a definovania biznis požiadaviek, v korporátnej spoločnosti
  • schopnosť získať a pochopiť požiadavky a procesy
  • podmienka: ovládanie francúzskeho a anglického jazyka

Osobnostné požiadavky:

  • zmysel pre zodpovednosť, serióznosť a samostatnosť
  • negociátor, líder, analytik
  • prezentačné a komunikačné schopnosti
  • precíznosť, orientácia na detail a kvalitu

Platové ohodnotenie: cca 3000 EUR/Brutto + zaujímavé odmeny

Máte záujem?
Ozvite sa nám cez formulár.