Vedúci Obchodného oddelenia

Hľadáme skúseného a samostatného manažéra s prirodzenou autoritou pre riadenie obchodného tímu, so zodpovednosťou za obchodnú stratégiu a partnerstvá na Slovensku.

Naším klientom je zahraničná nadnárodná finančná spoločnosť.

Náplň práce:

  • riadenie a motivácia obchodného tímu k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov a napĺňania plánu
  • stanovenie cieľov (KPI) pre členov obchodného tímu (8 ľudí)
  • účasť na kľúčových stretnutiach s členmi obchodného tímu
  • pravidelný mentoring a manažment členov obchodného oddelenia, vzdelávanie a rozvoj tímu
  • identifikácia kľúčových oblastí pre zlepšenie v procese predaja
  • zisťovanie trhových príležitostí pre nových zákazníkov a rozširovanie partnerstiev podľa určenej stratégie
  • účasť na podujatiach a konferenciách s cieľom získať nových obchodných partnerov a potenciálnych zákazníkov
  • aktívna participácia na projektoch spoločnosti
  • pravidelný reporting
  • zastupovanie nadriadeného

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • prax na podobnej obchodnej pozícii, skúsenosti s vedením tímu
  • znalosť problematiky bankových, finančných a leasingových produktov a prax v tejto oblasti
  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti zamerané na motivovanie a podporu obchodného tímu

Osobnostné požiadavky:

  • pracovitosť, odolnosť voči stresu
  • obchodnícky „duch“
  • zodpovednosť, flexibilita, serióznosť a proaktivita

Platové ohodnotenie: od 2500 EUR/Brutto + zaujímavé odmeny

Máte záujem?
Ozvite sa nám cez formulár.