O nás

Vieme ako hľadať a nájsť najlepšie talenty do vašej organizácie. Zaručujeme diskrétnosť, profesionalitu a individuálny prístup.

KF Partners je slovenská spoločnosť, poskytujúca služby Executive Search, HR Consultingu a koučingu od roku 2014. Naša stratégia je zameraná na ponuku služieb pre náročnú klientelu vždy s individuálnym prístupom a s cieľom budovania dlhodobých vzťahov.

Prioritou je spokojnosť zákazníkov a kvalita pred kvantitou. Disponujeme širokou databázou zaujímavých kandidátov a znalosťou stále meniaceho sa trhu práce. Máme veľmi dobré skúsenosti v procese hľadania a oslovovania správnych kandidátov na TOP pozície. Veľkou výhodou je aj znalosť prostredia klientov, vďaka predchádzajúcim profesným skúsenostiam konzultantov. Inou formou ako priamym oslovovaním nevyhľadávame a neumiestňujeme kandidátov. Touto stratégiou chceme pre klientelu aj kandidátov zabezpečiť maximálnu flexibilitu, individualitu a najlepšiu kvalitu ponúkanej služby. Výsledky a spokojnosť klientov ukazujú, že sme na správnej ceste.

Viac ako 97% obsadzovaných pozícií sme úspešne obsadili výbornými kandidátmi.

Ľudmila Kramárová

CEO, headhunter a kouč

Zastrešuje celý proces spolupráce s klientelou, venuje sa TOP výberu kandidátov. Svoje skúsenosti využíva aj pri individuálnom koučingu, hlavne pre vyššie úrovne managerov a v kariérnom poradenstve.

LinkedIn
Ľudmila Kramárová

Kontakt

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať ešte dnes

K o n t a k t u j t e n á s